NaslovnicaMina SportFudbalPoraz Sutjeske, remi Budućnosti u Golubovcima / TPCFL - rezultat:

Poraz Sutjeske, remi Budućnosti u Golubovcima / TPCFL – rezultat:

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Sutjeske doživjeli su poraz, dok je Budućnost osvojila samo bod u 33. kolu Telekom Prve crnogorske fudbalske lige (TPCFL).

Sutjeska, koja je obezbijedila trofej, poražena je Nikšiću od Dečića 2:1 i prekinula seriju od pet pobjeda.

Ekipa iz Tuzi do 14. pobjede ove sezone došla je golovima Roberta Đeljaja u 20. i Radula Živkovića u 51. minutu.

Jedini pogodak za Sutjesku, koja je i upisala treći poraz, postigao je Meldin Drešković u 17. minutu.

Budućnost je u Golubovcima igrala sa Zetom neriješeno 2:2.

Domaćin je poveo golom Petra Vukčevića u 22. minutu.

Budućnost je, golovima Momčila Raspopovića u 31. i Igora Ivanovića u 34. minutu, preokrenula i povela 2:1.

Konačan rezultat postavio je Aleksa Maraš u 48. minutu.

Iskra je kao gost slavila protiv Petrovca 4:0, a do 14. trijumfa ekipu iz Danilovgrada vodili su Petar Pavlićević u 5, Balša Sekulić u 47. i 56. i Bogdan Obradović u 53. minutu.

Mornar u Baru slavio protiv Rudara 2:0, golovima
Igora Počeka u 18. i Aleksandara Vujačića u 88. minutu.

Pobjedu u gostima upisalo je plavsko Jezero na DG areni protiv Podgorice 1:0.

Pitanje pobjednika riješio je Mamadu Mendi u 48. minutu.

Sutjeska je, nakon 33. kola, vodeća sa 74 boda i ima 13 više od drugoplasirane Budućnosti.