NaslovnicaMina SportFudbalBudućnost i Petrovac neriješeno

Budućnost i Petrovac neriješeno

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Budućnosti i Petrovca igrali su večeras u Podgorici neriješeno 1:1, u utakmici šestog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Domaćin je poveo golom Miloša Mijića u četvrtom. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat, tri minuta kasnije, Halil Muharemović.

Jedinu pobjedu u ovom kolu ostvarila je Iskra, koja je u Danilovgradu savladala barski Mornar 2:0. Do prve pobjede pred svojim navijačima, ukupno treću ove sezone, došla je golovima Stefana Miloševića u 71. i 84. minutu. Rudar i Lovćen igrali su u Pljevljima 0:0, a istim rezultatom završen je i duel Zete i Grblja u Golubovcima.

U posljednjem meču šestog kola, sjutra u 17 sati u podgoričkom naselju Stari aerodrom, sastaće se vodeći OFK Titograd i zvanični šampion, Sutjeska.