Zbog planiranih radova na mreži, u petak će bez napajanja električnom energijom ostati:
Podgorica
-u terminu od 9:00 do 19:00 sati: Lijeva Rijeka, Brskut, Mokra,Veruša, Opasanica, Pajkov Vir, Han Garančića, Uvač i Ljevorečke Tuzi (kratka isključenja u navedenom periodu)
-u terminu od 9:00 do 19:00 sati: Slacko, Širalija i Gomilice
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Gornje Gorice-ul. Miloja Pavlovića, dio Sitničke, Majevičke, Kragujevačke ulice, Stijena Piperska, dio Kakaricke Gore iznad kasarne Masline
Danilovgrad
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Studeno, Radovče
Cetinje
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Brestovi, Ožegovica, Trnjine, Dolovsko Kopito, Meoci, Bijelo Polje, Ubli, Prisoja i Bijele Poljane
Tivat
-u terminu od 8:00 do 10:00 sati: Matkovići dio Matkovića i Radoševića.
Nikšić
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Morakova, Bršno, Donji Broćanac, Petrovići, Bulevar 13. Jul, Ul. Školska, dio Kličeva, Gračanica – Romsko Naselje, dio oko Rampe Boksita, Gora Ćeranića
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Kratkotrajno na početku i kraju radova:Dragovoljići, Risji do, Laz, Rudnik Bunići, Ćipranić TS, dio Rubeža, Gradnja inženjering, Kunovo, Lukovo, Granice, Žirovnica, Seoca, Bukovik, Ivanje, Vučje, Prekića Polje, Ćeranića Gora, Gvozd, Smoljevine, Gradačka Poljana
Petnjica
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: selo Laze, Vrbica,Trpezi,Kalica i fabrika košulja Lavista
Andrijevica
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: selo Kraklje i Jošanica
Rožaje
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Plunca
Gusinje
-u terminu od 7:00 do 7:30 sati: komplet opština Gusinje
Plav
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Pepiće
-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: naselja Rudo Polje ,Šarkinovići i dio sela Brezojevice
-u terminu od 7:00 do 7:30 sati: Skić,Komarača,Meteh,Jara,Babino Polje, Korita,Vojna Pošta,Prnjavor, Malo Selo, Đurička Rijeka, Ski Lift, Hoti,Vojno Selo,Hakanje
Mojkovac
-u terminu od 9:00 do 10:30 sati: Pržišta
-u terminu od 11:00 do 13:00 sati: Gojakovići
Kolašin
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Smailagića Polje
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Bare
Bijelo Polje
-u terminu od 9:00 do 18:00 sati: Rasovo, Loznice, Obrov, Strojtanica, Bogaz, Vlah, Boljanina, Zminac, Repetitor ‘Kurilo’
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Pisana Jela, Prijedlozi, Donji Mojstir, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Goduša, Sipanje, Ličine, Moravac, Šipovice, Stubo, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo Selo, Lazovići, Čampari, Sušica, Sokolovac, Đalovići, Dupljaci
Pljevlja
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Repetitor Gradac, Crno Brdo, Glisnica, Jakupov Grob, Rađevići, Mironići, Boljanići, Jezero, Kovač, Zorlovići, Potkovač, Savine Vode, Rajišići, Đuli, Milakovci, Pliješ, Repetitor Vraca, Skenderovina, Babino Brdo, Đakovići, Prisoje, Metaljka
-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice – moguća kratka isključenja na početku i kraju radova
-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Potoci
Žabljak
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Tepca, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Prisoje, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora
Šavnik
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Dobra Sela, Mljetičak, Slatina, Timar, Bukovica
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.
U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
Pravo preuzimanja ovog sadrzaja imaju samo korisnici Agencije MINA.
Kompletna informacija dostupna je korisnicima na linku MINA SERVIS
Longer version of article is available on a link MINA ENGLISH SERVIS