NaslovnicaMina SportFudbalMPCFL rezultati - Dečić i Budućnost bez golova

MPCFL rezultati – Dečić i Budućnost bez golova

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Dečića i Budućnosti igrali su večeras u podgoričkom naselju Zlatica 0:0, u utakmici 12. kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL).

Meč je obilježio prekid nakon incidenata na tribinama.

Navijači Budućnosti u 28. minutu ubacili su više baklji na teren, nakon čega je sudija Miloš Savović odlučio da prekine meč.

Utakmica je, nakon dvadesetak minuta, nastavljena, ali sa malo šansi, uzbuđenja i pravih akcija, lijepih poteza.

Najbolju proliku imao je Marko Bakić, koji je u finišu meča sa skoro 30 metara pogodio prečku.

Bez pobjednika završen je i duel fudbalera Petrovca i bjelopoljskog Jedinstva 1:1, a istim rezultatom okončan je meč u Radanovićima, između Arsenala i plavskog Jezera, koji je okončan 1:1.

Pobjedu je upisao Rudar, koji je u Pljevljima savladao Iskru iz Danilovgrada 3:1.

Petrovac je na stadionu Mitar Mićo Goliš poveo golom Dejana Perovića u 10. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Orhan Hajrović u 61. minutu.

Vođstvo Arsenalu u Radanovićima donio je Danilo Bakić u 43. minutu. Izjednačio je i bod gostima iz Plava donio je Jovan Pajović u 80. minutu.

Arsenal je od 65. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je zbog dva žuta kartona isključen Marko Čavor.

Rudar su do četvrte pobjede vodili Danin Talović golovima u 19. i 52. i Miloš Zečević u 89. minutu.

Jedini pogodak za Iskru, koja je upisala šesti poraz ove sezone, postigao je Savo Gazivoda u 77. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, u nedjelju u 14 sati, Sutjeska će u Nikšiću ugostiti Mornar.