NaslovnicaMina SportFudbalMPCFL rezultati - Bez pobjednika u duelu Sutjeske i Budućnosti

MPCFL rezultati – Bez pobjednika u duelu Sutjeske i Budućnosti

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Sutjeske i Budućnosti igrali su večeras u Podgorici neriješeno 2:2, u posljednjem meču 32. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige.

Zvanični šampion poveo je, golovima Tajrona Konrada u 11. i 37. minutu, 2:0.

Smanjio je Marko Simić u 68, a konačan rezultat postavio je Balša Sekulić u 82. minutu.

Podgorički tim remijem u Nikšiću zadržao je čelnu poziciju na tabeli.

Minimalnu pobjedu slavio je Petrovac, koji je pred svojim navijačima slavio protiv plavskog Jezera 1:0.

Pobjednika duela odlučio je Slobodan Babić, pogotkom u 86. minutu.

Bez pobjednika završen je duel Rudara i Dečić, koji su u Pljevljima igrali 0:0.

Jedinstvo je u Bijelom Polju savladalo barski Mornar 3:1.

Gosti su poveli golom Balše Vukotića u 4. minutu.

Izjednačio je Luka Đorđević u 48, a potpuni preokret donio je Mirza Idrizović u 68. minutu.

Idrizović je bio strijelac i trećeg pogotka u 90. minutu, za 13. pobjedu ove sezone.

Mornar je od 37. minuta igrao sa igeračem manje nakon isključenja Matije Božanovića.

Iskra je u podgoričkom naselju Stari aerodrom pobijedio tivatski Arsenal 3:2.

Arsenal je, golovima Anđela Rudovića u 4. i Ćetka Manojlovića u 17. minutu iz jedanaesterca, poveo 2:0.

Do pobjede i velikog preokreta ekipa iz Danilovgrade došla je golovima Ognjena Obradovića u 30, Danila Rađena u 43. i Vladimira Boljevića u 76. minutu.

Budućnost je, nakon 32. kola, prva na tabeli sa 61 bodom.

Sutjeska je druga sa 58, dok su po 46 osvojili Dečić, Arsenal i Jedinstvo.