NaslovnicaMina SportFudbalDečić poražen od Baltika

Dečić poražen od Baltika

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri Dečića poraženi su danas od ruskog drugoligaša Baltika 3:1, u prvom test-meču na pripremama u Antaliji.

Ekipa iz Kaliningrada, koju sa kapitenskom trakom predvodi nekadašnji crnogorski reprezentativac Mladen Kašćelan, povela je u 11. minutu golom Aleksandra Pucka.

Izjednaio je Draško Božović, početkom drugog poluvremrena, efektnim pogotkom iz slobodnog udarca.

Novu prednost ekipi Baltika donio je Tamerlan
Musaev u 68, a konačan rezultat postavio je Gedeon Guzina u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Dečić će do kraja priprema u Antaliji odigrati još tri utakmice – protiv Nasafa (29. januar), Mure (1. februar) i Rige (4. februar).