NaslovnicaMina SportFudbalPobjede Arsenala i Mornara, poraz Koma

Pobjede Arsenala i Mornara, poraz Koma

Podgorica, (MINA) – Fudbaleri tivatskog Arsenala i barskog Mornara ostvarili su pobjede, dok je novi poraz upisao Kom, u utakmicama 24. kola Amplitudo Druge crnogorske lige.

Vodeći Arsenal pobijedio je u Tivtu ekipu Grblja 2:1 i upisao 15. trijumf ove sezone.

Do nova tri boda došao je golovima Jasmina Muhovića u 58. i Jovana Dragičevića u 71. minutu.

Jedini pogodak za Grbalj, vodeći na utakmici, postigao je Luka Klikovac u 13. minutu.

Drugoplsirani Mornar je u Spužu savladao Drezgu 1:0, odlučujući pogodak postigao je Igor Poček u 13. minutu.

Kom, trećeplasirani na tabeli, poražen je u Bijelom Polju od Jedinstva 2:0.

Domaćin je slavio golovima Aldina Mušovića u 58. i Dragana Nikolića u 74. minutu.

Pobjede su upisali i fudbaleri Igala i Ibra.

Igalo je na svom stadionu bilo ubjeldjivo protiv Berana 4:0, golovima kapitena Mijodraga Koprivice u 13. i 81. i Alekse Maraša u 81. i 87. minutu.

Ibar u Rožajama savladao Bokelj 1:0, pogotkom Kujtima Dinoše u 33. minutu.

Arsenal je vodeći na tabeli sa 49 bodova.

Mornar je drugi sa 46, treće mejsto preuzelo je Igalo sa 43, dok je četvrti Kom sa 41 bodom.