NaslovnicaMina SportFudbalPrvi trijumf Budućnosti, pobjeda Dečića

Prvi trijumf Budućnosti, pobjeda Dečića

Podgorica, (MINA) – Budućnost, koja brani trofej, ostvarila je prvi trijumf, a nove bodove osvojio je Dečić, u četvrtom kolu Telekom Prve crnogorske fudbalske lige.

Budućnost je u gradskom derbiju savladala Podgoricu 2:1.

Domaćin je poveo golom Igora Ivanovića u 3. minutu.

Izjednačio je Vladimir Boljević u 58, a pobjedu ekipi Budućnosti donio je Zoran Petrović u prvom minutu sudijske nadoknade.

Dečić je u Danilovgradu savladao Iskru 1:0 i zabilježio treći trijumf ove sezone.

Pitanje pobjednika riješio je Džonatan Drešaj u 54.
minutu.

Pobjede u ovom kolu upisali su i fudbaleri Mornara i Petrovca.

Mornar je u Golubovcima savladao Zetu 1:0 i upisao treći trijumf ove sezone.

Odlučujući pogodak postigao je Marko Ćetković u 33. minutu.

Zeta je i poslije četvrtog kola bez pobjede, sa samo jednim osvojenim bodom.

Petrovac je u Beranama pobijedio plavsko Jezero 2:1.

Vođstvo Jezeru, koje je do ovog kola bilo bez pobjede i datog gola sa samo jednim osvojenim bodom, donio je Lazar Lambulić u 44. minutu.

Izjednačio je Adnan Bašić u 67, a pobjedu petrovačkom sastavu, drugu ove sezone, donio je Petar Vukčević u 74. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u Pljevljima (20.00), rivali će biti Rudar i Sutjeska.