NaslovnicaCrna GoraDulović zaustavljen u repesažu, Radulović u prvom krugu

Dulović zaustavljen u repesažu, Radulović u prvom krugu

Podgorica, (MINA) – Crnogorski karatista Nenad Dulović zaustavljen je u repesažu, dok je Biserka Radulović nastup u katama završila u prvom krugu turnira Premijer lige u Salcburgu.

Član Omladinca pobijedio je u prvom kolu kategorije do 60 kilograma Danca Kaspera Lidegarda 1:0, dok je u drugom, sudijskim izjašnjavanjem, eliminisao Azerbejdžanca Firdovsa Farzalijeva (0:0).

U trećem kolu izgubio je od Makedonca Emila Pavlova 1:0, koji ga je plasmanom u finale povukao u repesaž.

Na startu repesaža izgubio je od Faheda Ahmada Mohameda iz Jordana 4:3.

Članica Budućnosti je za izvođenje kate Gojušiho dai dobila 21,32 boda, što je bilo dovoljno za deseto mjesto u grupi od 12 takmičarki.

Plasman u narednu rundu izborile su po četiri najbolje iz sve četiri grupe.

Za sjutra predviđen je nastup Nikole Malovića (do 84) i Marine Raković (do 68) u borbama.

Turnir je zbog povrede propustio Mario Hodžić.