NaslovnicaCrna GoraBez pobjednika u Danilovgradu i Podgorici

Bez pobjednika u Danilovgradu i Podgorici

Podgorica, (MINA) – Vodeći timovi Telekom Prve crnogorske lige, Sutjeska, Budućnost Zeta i OFK Titograd, osvojili su po bod u 32. kolu.

Vodeća Sutjeska igrala je u Danilovgradu sa Iskrom 1:1.

Nikšićki tim poveo je golom Vladana Bubanje u 40. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Milan Đurišić u drugom minutu sudijske nadoknade.

Budućnost i Zeta igrali su pod Goricom 0:0, a golova nije bilo ni u duelu Petrovca i Lovćena.

Pobjednika nije bilo ni u duelu OFK Titograda i Grbalja, koji su u u podgoričkom naselju Stari aerodrome igrali 2:2.

Ekipa iz Radanovića povela je golovima Dejana Kotorca u 28. i Ivana Mijušković u 32. minutu.

Smanjio je Mario Miličković u 78, a konačan rezultat postavio je Vojin Pavlović u 89. minutu.

Jedinu pobjedu ostvario je Rudar, koji je u Pljevljima savladao Mornar 3:1.

Rudar je do sedmog trijumfa došao golovima MIlije Golubovića u 20, Ivana Rackovića u 37. i Radomira Đalovića u 45. minutu.

Jedini pogodak za Mornar postigao je Dejan Račić u 42. minutu.

Sutjeska je, poslije 32. kola, vodeća na tabeli sa 67 bodova i ima sedam više od drugoplasirane Budućnosti.

Zeta je treća sa 53, na četvrtom mjestu je OFK Titograd sa 47, dok je peti Grbalj sa 44 boda.