• subota, 20 jun 2026

Đurašković najavio program besplatne užine za sve osnovce na Cetinju

Đurašković najavio program besplatne užine za sve osnovce na Cetinju

Podgorica, (MINA) - Gradonačelnik Cetinja Nikola Đurašković najavio je da Prijestonica planira da od naredne godine uvede program besplatne užine za sve učenike osnovnih škola na teritoriji tog grada.

 

“Prijestonica Cetinje i Crnogorska porodica iz Berlina pripremaju program besplatne užine za sve učenike osnovnih škola na Cetinju”, naveo je Đurašković na Fejsbuku /Facebook/.

 

On je kazao da vjeruje da će biti spremni da taj program započnu u toku naredne godine.

 

“Nakon besplatnog vrtića koji je poslije Cetinja praksa mnogih crnogorskih opština, pokrećemo još jedan program za našu djecu i mlade. Djeca i mladi su temelj i budućnost Prijestonice”, istakao je Đurašković.
(kraj) mip

 

 

Stay Connected