• subota, 20 jun 2026

Zbog dojave o bombama evakuisani učenici dvije srednje škole u Baru

Zbog dojave o bombama evakuisani učenici dvije srednje škole u Baru

Podgorica, (MINA) - Učenici dvije srednje škole u Baru evakuisani su jutros oko devet sati i 30 minuta, nakon što je na više adresa stigla dojava o postavljenim bombama.

 

Vijestima su iz barske policije nezvanično kazali da su dobili poziv i da se njihovi službenici nalaze u dvije škole - Gimnaziji "Niko Rolović" u Ulici Mila Boškovića i Srednjoj stručnoj školi u Ulici Rista Lekića.

 

Učenici su, kako su naveli, evakuisani, a policija će detaljno provjeriti objekte.

 

U prijetnji eksplozivom s detonatorima, koja je dostavljena na više adresa, pominje se i Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola, mada ta obrazovna ustanova zgradu dijeli sa Gimnazijom i nastavu održava u drugoj smjeni.(kraj) mip

Stay Connected