• subota, 20 jun 2026

Za 24 sata 15 saobraćajnih nezgoda, poginule dvije osobe

Za 24 sata 15 saobraćajnih nezgoda, poginule dvije osobe

Podgorica, (MINA) – U Crnoj Gori u posljednja 24 sata evidentrano je 15 saobraćajnih nezgoda, a poginule su dvije osobe.

 

U saobraćajnim nezgodama koje su se dogodile u tom periodu teže je povrijeđena jedna osoba, a lakše devet.

 

Iz Operativno-komunikacionog centra Uprave policije saopšteno je da je u Podgorici evidentirano pet saobraćajnih nezgoda, Baru tri, a u Kotoru dvije.

 

Po jedna nezgoda evidentirana je na Cetinju, u Danilovgradu, Herceg Novom, Budvi i Bijelom Polju.

 

Izdata su 672 naloga za uplatu novčanih kazni i podnijeto je 89 prekršajnih prijava.

 

Policija je oduzela dva para registarskih tablica.
(kraj) mip

Stay Connected