• nedjelja, 21 jun 2026

Uhapšene dvije osobe zbog prekoračenja brzine na autoputu

Uhapšene dvije osobe zbog prekoračenja brzine na autoputu

Podgorica, (MINA) – Službenici saobraćajne policije uhapsili su B.D. (29) iz Kolašina i B.A. (24) iz Rožaja zbog prekoračenja maksimalne dozvoljene brzine na autoputu.

 

Iz Uprave policije saopštili su da je B.D. vozio brzinom od 184 kilometra na sat (km/h).

 

Dodaje se da je uhapšen i B.A. (24) iz Rožaja koji je vozio brzinom od 180 km/h.
(kraj) mip/žug

Stay Connected