Uhapšene dvije osobe zbog prekoračenja brzine na autoputu
- Službenici saobraćajne policije uhapsili su B.D. (29) iz Kolašina i B.A. (24) iz Rožaja zbog prekoračenja maksimalne dozvoljene brzine na autoputu.
Podgorica, (MINA) – Službenici saobraćajne policije uhapsili su B.D. (29) iz Kolašina i B.A. (24) iz Rožaja zbog prekoračenja maksimalne dozvoljene brzine na autoputu.
Iz Uprave policije saopštili su da je B.D. vozio brzinom od 184 kilometra na sat (km/h).
Dodaje se da je uhapšen i B.A. (24) iz Rožaja koji je vozio brzinom od 180 km/h.
(kraj) mip/žug