Uhapšen Podgoričanin, auto-putem vozio skoro 200 km/h
- Post By Nikolina Kostic
- 12:10, 29 april, 2026
Podgorica, (MINA) - Podgoričanin M.D. (28) uhapšen je zbog prekoračenja brzine tokom vožnje na auto-putu, saopšteno je iz Uprave policije.
Policija je na mreži X objavila da je M.D. vozio brzinom od 196 kilometara na sat (km/h) na dijelu puta gdje je maksimalna dozvoljena brzina 100 km/h.
Iz policije su kazali da je M.D. priveden kod sudije za prekršaje.
(kraj) nim/gop