• nedjelja, 21 jun 2026

U saobraćajnoj nesreći u Bijelom Polju poginula dva muškarca

U saobraćajnoj nesreći u Bijelom Polju poginula dva muškarca

Podgorica, (MINA) – U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u mjestu Lozna luka u Bijelom Polju, kada je vozilo stranih registarskih oznaka sletjelo sa puta, poginula su dva muškarca, kazali su Agenciji MINA nezvanično iz policije.

 

Iz policije su rekli da se utvrđuje identitet stradalih.

 

Saobraćajna nesreća policiji je prijavljena u devet sati i 47 minuta.
(kraj) mip

Stay Connected