• nedjelja, 21 jun 2026

U ponedjeljak otvaraju kancelariju Fonda PIO na Žabljaku

U ponedjeljak otvaraju kancelariju Fonda PIO na Žabljaku

Podgorica, (MINA-BUSINESS) - Fond penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO) otvoriće u ponedjeljak na Žabljaku novu kancelariju.

 

„Otvaranjem kancelarije biće unaprijeđena dostupnost usluga za 722 penzionera sa područja žabljačke opštine, koji će od sada potrebne informacije, zahtjeve i administrativne usluge moći da ostvaruju efikasnije i jednostavnije, bez odlaska u Pljevlja“, navedeno je u saopštenju.

 

Nova kancelarija, kako je objašnjeno, predstavlja nastavak aktivnosti Fonda PIO usmjerenih ka jačanju dostupnosti servisa građanima i unapređenju kvaliteta usluga za penzionere i osiguranike širom Crne Gore. 

 

Otvaranje kancelarije je planirano u 11 sati.

 

„Pozivamo zainteresovane građane i predstavnike medija da prisustvuju otvaranju kancelarije i upoznaju se sa radom i uslugama koje će korisnicima biti dostupne“, rekli su iz Fonda PIO.

 

Oni su dodali da će se upravni dani održavati ponedjeljkom, a rad sa strankama od osam do 14 sati. Građani se mogu obratiti i na e-mail: [email protected]

(kraj) nar/jlb

Stay Connected