• subota, 20 jun 2026

Zbog vježbe policije zatvaranju više ulica u Podgorici

Zbog vježbe policije zatvaranju više ulica u Podgorici

Podgorica, (MINA) - Više saobraćajnica u Podgorici biće danas privremeno zatvoreno za saobraćaj zbog pokazne vježbe pripadnika Specijalne i Posebne jedinice policije i Grupe za protivdiverzionu zaštitu.

 

Iz Uprave policije je saopšteno da će vježba niti organizovana u krugu Ambasade Sjedinjenih Američkih Država.

 

“Za saobraćaj će, od devet sati i 30 minuta do 11 sati, biti zatvoren dio Bulevara Revolucije od raskrsnice sa Ulicom Ivana Vujoševića do raskrsnice sa Ulicom Džona Džeksona, zatim most Union Bridge, Ulica Džona Džeksona, kao i Ulica Ivana Milutinovića od raskrsnice sa Bulevarom Revolucije do raskrsnice sa Bulevarom Svetog Petra Cetinjskog”, navodi se u saopštenju.

 

Ističe se će dio vježbe biti održan i u parku Petrovića u istom vremenskom periodu.

 

Iz policije su napomenuli da će prilikom izvođenja vježbe biti upotrijebljena manevarska municija i vježbovne šok bombe. 

(kraj) nim

 

Stay Connected