• ponedjeljak, 22 jun 2026

U Plavu uhapšene dvije osobe zbog omogućavanja uživanja marihuane

U Plavu uhapšene dvije osobe zbog omogućavanja uživanja marihuane

Podgorica, (MINA) – Plavska policija uhapsila je sugrađane K.P. i A.M., zbog sumnje da su počinili krivično djelo omogućavanje uživanja opojnih droga.

 

Iz Uprave policije je saopšteno da se K.P. sumnjiči da je omogućio uživanje marihuane trojici osoba, među kojima je i A.M.

 

„Dok je A.M. stavio na raspolaganje svoje putničko motorno vozilo navedenim osobama za konzumiranje narkotika“, navodi se u saopštenju.

 

Kako se dodaje, kontrolom je u vozilu otkriven i startni pištolj marke „Blow“, zbog čega je A.M. napisan i izdat prekršajni nalog shodno Zakonu o oružju. 

(kraj) nim

 

Stay Connected