• utorak, 23 jun 2026

U Kotoru dva kruzera

U Kotoru dva kruzera

Kotor, (MINA-BUSINESS) – U kotorskoj luci danas se nalaze dva kruzera - MSC Armonia i Sapphire Princess, saopšteno je iz Luke Kotor.

 

Kruzer MSC Armonia sa 713 putnika doplovio je sa Krfa, a u 18 sati će isploviti za Brindizi u Italiji, prenosi Radio Kotor.

 

Kruzer Sapphire Princess, sa 2,82 hiljade putnika, doplovio je iz Dubrovnika, a u 18 sati će isploviti za Napoli.  

(kraj) nar/jlb

 

Stay Connected