• utorak, 23 jun 2026

U Kotoru devet osoba vozilo pod dejstvom alkohola

U Kotoru devet osoba vozilo pod dejstvom alkohola

Podgorica, (MINA) - Službenici policije sinoć su tokom kontrole saobraćaja na području Kotora alkotestirali 24 vozača, od kojih je devet upravljalo vozilom pod dejstvom alkohola.

 

Kako je saopšteno iz Uprave policije, njihovi službenici su podnijeli deset prekršajnih prijava, dok su iz saobraćaja isključili deset vozača.

 

“Izdato je 14 prekršajnih naloga zbog počinjenih saobraćajnih prekršaja”, navodi se u objavi na mreži X.

 

Iz policije su rekli i da je podnijeta krivična prijava protiv jedne osobe zbog sumnje da je počinila krivično djelo falsifikovanje isprave.

(kraj) nim

 

Stay Connected