U Guči curio amonijak, četiri osobe hospitalizovane
- U Guči, u centralnoj Srbiji, sinoć je iz hladnjače iscurio amonijak, nakon čega su četiri osobe hospitalizovane, saopštilo je srpsko Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).
- Post By Nikola Jovanovic
- 13:58, 28 jun, 2026
Poštovani,
Informacija je trenutno dostupna isključivo pretplatnicima agencije MINA. Biće javno dostupna za 8 sati, i od tada je moguće samo njeno pregledanje, ali ne i preuzimanje ili objavljivanje.
MINA zadržava sva autorska prava na sadržaj.
Ukoliko želite da se pretplatite na naše servise, molimo vas da nas kontaktirate putem e-mail adrese: [email protected]