Uhapšeni zbog vožnje pod dejstvom marihuane
- Službenici barske policije uhapsili su dvije osobe u tom gradu zbog vožnje pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, saopšteno je iz Uprave policije.
Podgorica, (MINA) - Službenici barske policije uhapsili su dvije osobe u tom gradu zbog vožnje pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, saopšteno je iz Uprave policije.
U objavi policije na mreži X navodi se da su uhapšeni državljani Njemačke i Kosova, M.D. (35) i F.H. (33).
"Protiv oba lica biće pokrenut postupak pred nadležnim sudom zbog prekršaja iz Zakona o bezbjednosti saobraćaja", kazali su iz policije.
Kako su dodali, kod M.D. je pronađeno i oko šest grama marihuane, zbog čega slijedi i krivična prijava.
(kraj) sel