• nedjelja, 21 jun 2026

Uhapšeni zbog vožnje pod dejstvom marihuane

Uhapšeni zbog vožnje pod dejstvom marihuane

Podgorica, (MINA) - Službenici barske policije uhapsili su dvije osobe u tom gradu zbog vožnje pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, saopšteno je iz Uprave policije.

 

U objavi policije na mreži X navodi se da su uhapšeni državljani Njemačke i Kosova, M.D. (35) i F.H. (33).

 

"Protiv oba lica biće pokrenut postupak pred nadležnim sudom zbog prekršaja iz Zakona  o bezbjednosti saobraćaja", kazali su iz policije.

 

Kako su dodali, kod M.D. je pronađeno i oko šest grama marihuane, zbog čega slijedi i krivična prijava. 

(kraj) sel  

Stay Connected