• nedjelja, 21 jun 2026
Pregled vijesti do 12 sati

Podgorica – Ukupni prihodi poreza na dobit preduzeća od januara do marta iznosili su 163 miliona EUR, dok je u istom periodu prošle godine prihodovano 167 miliona EUR, saopšteno iz Poreske uprave.

 

Podgorica – Crna Gora ostaje posvećena promovisanju i zaštiti prava intelektualne svojine, saopšteno iz Ministarstva ekonomskog razvoja.

 

Vašington – Američki predsjednik Donald Tramp evakuisan je sa svečane godišnje večere Udruženja dopisnika Bijele kuće, nakon što je naoružani muškarac pucao na obezbjeđenje. Osumnjičeni je uhapšen.

 

Podgorica – Šavnička policija i pripadnici Službe zaštite i spašavanja sinoć su pronašli tri Ruskinje koje su se izgubile na Sinjajevini.

 

Podgorica – Službenici policije uhapsili su L.R. (34) i T.V.S. (28) iz Mojkovca, osumnjičene da su mučili sugrađanina, saopšteno iz Uprave policije.

 

Kijev – U Dnjepru na istoku Ukrajine poginulo je osam ljudi, a 49 je povrijeđeno, tokom proteklog dana usljed ruskih udara, saopštio načelnik Dnjepropetrovske Oblasne vojne uprave, Aleksandar Ganža.

 

Podgorica – Odbojkaši Budve i Budućnosti odiigraće danas u Mediteranskom sportskom centru treći meč finalne serije plej-ofa EPCG Superlige.

 

Podgorica – U Crnoj Gori danas će biti pretežno sunčano, uz najvišu dnevnu temperaturu do 26 stepeni.

(kraj) nij/jlb

 

Stay Connected