• ponedjeljak, 22 jun 2026

Polomljen stub na dalekovodu na Žabljaku, bez struje RDC

Polomljen stub na dalekovodu na Žabljaku, bez struje RDC

Podgorica, (MINA) – Stub na dalekovodu “Štuoc” na Žabljaku polomljen je usljed sniježnih nanosa i udara vjetra, zbog čega su Radio-difuzni centar, predajnik za Vojsku Crne Gore i telefonski operateri ostali bez struje, saopšteno je iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS).

 

 Iz CEDIS-a su rekli da su njihove ekipe obišle teren.

 

“Radovi na sanaciji zbog vremenskih neprilika su onemogućeni, isti će započeti čim vremenski uslovi to budu dozvoljavali”, naveli su iz CEDIS-a u objavi na Fejsbuku /Facebook/.
(kraj) mip

 

Stay Connected