Pokrenut edukativni program za osobe sa dijabetesom tip 1
- Nevladino udruženje (NVU) „Dijabetes ekipa DOB“ potpisalo je memorandum o saradnji sa Kliničkim centrom Crne Gore (KCCG), koji podrazumijeva pokretanje edukativnog programa za osobe sa dijabetesom melitusom tip 1.
- Post By Mirjana Perunovic
- 10:36, 26 jun, 2026
Poštovani,
Informacija je trenutno dostupna isključivo pretplatnicima agencije MINA. Biće javno dostupna za 8 sati, i od tada je moguće samo njeno pregledanje, ali ne i preuzimanje ili objavljivanje.
MINA zadržava sva autorska prava na sadržaj.
Ukoliko želite da se pretplatite na naše servise, molimo vas da nas kontaktirate putem e-mail adrese: [email protected]