• nedjelja, 21 jun 2026

Podgoričanin uhapšen zbog vožnje pod dejstvom alkohola

Podgoričanin uhapšen zbog vožnje pod dejstvom alkohola

Podgorica, (MINA) – Službenici šavničke policije uhapsili su M.M. (36) iz Podgorice, zbog vožnje pod dejstvom alkohola, saopšteno je iz Uprave policije.

 

Iz policije su rekli da je M.M. kontrolisan na magistralnom putu Nikšić - Šavnik.

 

“Testiranjem je utvrđeno da je vozio pod dejstvom alkohola u koncentraciji od 2,32 promila, zbog čega je uhapšen”, naveli su iz policije na mreži X.

 

Oni su kazali da je Podgoričanin kažnjen na sudu za prekršaje sa hiljadu EUR.
(kraj) mip/gop

Stay Connected