• subota, 20 jun 2026

OTP Group Budućnost : Produžena saradnja sa članovima stručnog štaba

OTP Group Budućnost : Produžena saradnja sa članovima stručnog štaba

Podgorica, (MINA) - Ženski rukometni klub OTP Group Budućnost saopštio je danas  da je produžio ugovore sa članovima stručnog štaba prvog tima, koji će i u narednoj sezoni raditi uz Zorana Abramovića, koji ima važeći ugovor sa klubom.

Klub je, kako se navodi, vođen principom da se uspješan tim ne mijenja, odlučio da zadrži stručni štab koji je u prethodnom periodu pokazao kvalitet, posvećenost i profesionalizam, u potpunosti opravdavši ukazano povjerenje.

"Kontinuitet u radu ostaje jedan od ključnih temelja razvoja, a stabilnost stručnog kadra dodatna je garancija da će ekipa nastaviti da napreduje i odgovori na izazove koji je očekuju na najvećoj evropskoj sceni", stoji u saopštenju.

U stručnom štabu i dalje će biti legenda crnogorskog i evropskog rukometa Maja Savić kao prva saradnica, trener golmana Novak Ristović, kondicioni trener Milivoje Đurđić, kao i fizioterapeuti Mitar Vujović i Anđelka Lekić.

Stručni štab biće dodatno osnažen u narednoj sezoni.

Za skauting protivnika biće zadužen Draško Kaluđerović, koji je kao trener Starsa ostvario zapažene rezultate i izborio plasman u Prvu crnogorsku ligu, gdje je njegov tim potvrdio kvalitet i veliki potencijal.

Dio stručnog tima, kao službeno lice na klupi, biće i direktor kluba Goran Cmiljanić, proslavljeni rukometaš sa značajnim iskustvom i zapaženim rezultatima i u trenerskoj ulozi.

"Sa jasno definisanom vizijom, stabilnim i dodatno ojačanim stručnim štabom, kao i pojačanjima u igračkom kadru, OTP Group Budućnost sredinom jula počinje pripreme za novu sezonu u EHF Ligi šampiona, sa ambicijom da bude konkurentnija najboljim evropskim timovima", stoji u saopštenju.

Stay Connected