• ponedjeljak, 22 jun 2026

Oklahoma slavila protiv Golden Stejta

Oklahoma slavila protiv Golden Stejta

Podgorica, (MINA) - Košarkaši Oklahome pobijedili su Golden stejt 104:97, u jutros odigranom meču NBA lige.

Zvaničnog šampiona i lidera Zapadne konferencije do pobjede, 50. ove sezone, vodili su Šaj Gildžes-Aleksander sa 27 i Ajzea Džoi sa 18 poena.

U ekipi Golden Stejta najbolji je bio Gi Santos sa 22 koša.

Na ostalim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati:

Minesota – Orlando 92:119, Atlanta - Filadelfija 125:116, Detroit - Bruklin 105:107, Memfis - Los Anđeles Klipers 120:123 i Milvoki - Juta 113:99.

Stay Connected