• utorak, 23 jun 2026

Novi maksimalan i nakon trećeg turnusa

Novi maksimalan i nakon trećeg turnusa

Podgorica, (MINA) - Stonoteniski klub Novi sa maksimalnim  učinkom završili su treći turnir seniorske Super lige.

Šampionski sastav trenera Branka Cubovića potvrdili su lidersku poziciju  na putu ka osam tituli prvaka  Crne Gore.

Ekipa Novog u sastavu Filip Radović,Marko Jevtović, Filip Radulović i Jakša Krivokapić  pobjedila je bez izgubljenog seta  Igalo 4:0, Budvu  4:0  i  Boku 4:0.

Druga ekipa Novog, Igalo u sastavu Bojan  Cubović, Luka Bakić i Miloš Rahović ostvarila je  dvije pobjede i poraz.

Igalo je slavilo protiv Budima 4:1 i Kotora 3:2, dok je jedini poraz doživjelo od Novog 4:0.

Do završetka prvenstva  igra se  još posljednji četvrti turnus, nakon čega slijedi plej-of.

 

Stay Connected