Nikšićka policija uhapsila dvije osobe zbog zloupotrebe droge
- Službenici nikšićke policije uhapsili su M.F. (22) i S.R. (24) iz Nikšića zbog zloupotrebe droge, saopšteno je iz Uprave policije.
Podgorica, (MINA) - Službenici nikšićke policije uhapsili su M.F. (22) i S.R. (24) iz tog grada zbog zloupotrebe droge, saopšteno je iz Uprave policije.
Navodi se da su službenici policije, tokom ciljane kontrole, kod M.F. pronašli marihuanu i da je kriminalističkom obradom utvrđeno da je drogu dao na uživanje S.R.
Iz policije su kazali da je o događaju obaviješten državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću, koji je naložio da se M.F. uhapsi zbog sumnje da je počinio krivično djelo omogućavanje uživanja opojnih droga.
„Protiv S.R. je nadležnom sudu za prekršaje podnijeta prekršajna prijava zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sprečavanju zloupotrebe droga“, navodi se u saopštenju policije.
(kraj) sel/gop