• subota, 20 jun 2026

Morsko dobro potpisalo ugovor sa NTO za jačanje turističke promocije

Morsko dobro potpisalo ugovor sa NTO za jačanje turističke promocije

Podgorica, (MINA-BUSINESS) – Morsko dobro i Nacionalna turistička organizacija (NTO) potpisali su ugovor o strateškom partnerstvu sa ciljem unapređenja promocije Crne Gore na stranim tržištima. 

 

“Morsko dobro izdvojilo je 50 hiljada EUR za promotivne aktivnosti usmjerene na jačanje promocije na ključnim emitivnim tržištima, privlačenje većeg broja turista i unapređenje turističke ponude Crne Gore”, navodi se u saopštenju. 

 

Iz Morskog dobra je saopšteno da se očekuje da će planirane aktivnosti doprinijeti povećanju turističkog prometa i pozitivnim ekonomskim rezultatima.

(kraj) sam/nar

Stay Connected