• subota, 20 jun 2026

Miodrag Božović podnio ostavku

Miodrag Božović podnio ostavku

Podgorica, (MINA) - Miodrag Grof Božović nije više šef stručnog štaba Budućnosti.

On je, kako saznaje agencija MINA, nakon utakmice u Bijelom Polju obavijestio rukovodstvo kluba da podnosi ostavku.

Božović je ekipu preuzeo od Dejana Vukićevića, nakon jesenje polusezone na šestom mjestu sa 11 bodova zaostatka za liderom i na bod od četvrte pozicije koja vodi u kvalifikacije za Ligu konferencije.

Njegov bilans na klupi je pet pobjeda, tri remija i šest poraza, uz gol razliku 12-15.

Božović ostavlja Budućnost na petom sa zaostatkom od 23 boda u odnosu na vodeću Sutjesku, sa tri boda manje od četvrtoplasiranog Petrovca i tri više od zone baraža sa drugoligašima.

Budućnost je bez pobjede i postigutnog gola na pet posljednjih mečeva u domaćem prvenstvu.

Sa njim je došao i sportski direktor Nenad Maslovar, kao i 11 pojačanja.

On je peti trener koji je ove sezone sjedio na klupi Budućnosti, nakon Ivana Brnovića, Nenada Lalatovića, Ivana Delića i Dejana Vukićevića.

Dan ranije ostavku je podnio i predsjednik kluba Boris Spalević.

Stay Connected