Miodrag Božović podnio ostavku
- Miodrag Grof Božović nije više šef stručnog štaba Budućnosti.
- Post By Emil Licina
- 14:05, 13 maj, 2026
Podgorica, (MINA) - Miodrag Grof Božović nije više šef stručnog štaba Budućnosti.
On je, kako saznaje agencija MINA, nakon utakmice u Bijelom Polju obavijestio rukovodstvo kluba da podnosi ostavku.
Božović je ekipu preuzeo od Dejana Vukićevića, nakon jesenje polusezone na šestom mjestu sa 11 bodova zaostatka za liderom i na bod od četvrte pozicije koja vodi u kvalifikacije za Ligu konferencije.
Njegov bilans na klupi je pet pobjeda, tri remija i šest poraza, uz gol razliku 12-15.
Božović ostavlja Budućnost na petom sa zaostatkom od 23 boda u odnosu na vodeću Sutjesku, sa tri boda manje od četvrtoplasiranog Petrovca i tri više od zone baraža sa drugoligašima.
Budućnost je bez pobjede i postigutnog gola na pet posljednjih mečeva u domaćem prvenstvu.
Sa njim je došao i sportski direktor Nenad Maslovar, kao i 11 pojačanja.
On je peti trener koji je ove sezone sjedio na klupi Budućnosti, nakon Ivana Brnovića, Nenada Lalatovića, Ivana Delića i Dejana Vukićevića.
Dan ranije ostavku je podnio i predsjednik kluba Boris Spalević.