• nedjelja, 21 jun 2026

Minesota eliminisala Denver

Minesota eliminisala Denver

Podgorica, (MINA) - Košarkaši Minesote eliminisali su Denver u prvoj rundi plej-ofa NBA lige.

Minesota je jutros u šestom meču pobijedila Denver 110:98 i sa 4:2 u seriji izboria nastavak takmičenja.

Ekipu iz Mineapolisa, koja je i kroz ovaj duel morala bez Entonija Edvardsa, u polufinalu konferencije očekuje obračun sa San Antonijom.

Nastavak takmičenja izborio je i Njujork koji je u šestom meču bio ubjedljiv protiv  Atlanta 140:89 za 4:2 u seriji.

Boston, crnogorskog košarkaša Nikole Vučevića, moraće  da igra majstoricu protiv Filadelfije, koja je u šestom meču slavila 106:93.

Vučević je za 14 minuta upisao po dva poena i skoka.

 

Stay Connected