Dojava o bombi u Gimnaziji “Slobodan Škerović" bila lažna
- Dojava o navodno postavljenoj bombi u Gimnaziji “Slobodan Škerović" u Podgorici bila je lažna, kazali su iz Uprave policije.
Podgorica, (MINA) – Dojava o navodno postavljenoj bombi u Gimnaziji “Slobodan Škerović" u Podgorici bila je lažna, kazali su iz Uprave policije.
Iz policije su Agenciji MINA rekli da su njihovi službenici završili pregled i da nije pronađeno ništa sumnjivo.
Učenici podgoričke Gimnazije evakuisani su jutros nakon dojave o bombi.
Ta obrazovna ustanova je zbog dojava o bombi evakuisana nekoliko puta do sada, ali je policija pregledom utvrdila da su i ranije dojave bile lažne.
(kraj) mip/gop