• nedjelja, 21 jun 2026

Kuzman karijeru nastavlja u Mađarskoj

Kuzman karijeru nastavlja u Mađarskoj

Podgorica, (MINA) - Desni bek Ksenija Kuzman  naredni period provešće na pozajmici u  mađarskom klubu Sombothelj, saopšteno je iz Ženskog rukometnog kluba OTP Group Budućnost.

Na osnovu ugovora o saradnji koji dva kluba imaju od februara 2014. godine, Kuzman odlazi na usavršavanje u Mađarsku na period od godinu plus godinu sa ciljem dodatnog igračkog razvoja i sticanja međunarodnog iskustva.

Kuzman je kadetska reprezentativka  Crne Gore i predstavlja jednu od najperspektivnijih igračica svoje generacije.

"U našem klubu je prepoznata kao igračica na koju ozbiljno računamo u budućnosti, a ovaj korak predstavlja važnu fazu u njenom daljem napretku", saopšteno je iz Ženskog rukometnog kluba OTP Group Budućnost.

Navodi ee da ŽRK OTP Group Budućnost želi Kseniji mnogo uspjeha u Mađarskoj, uz uvjerenje da će svojim radom i odnosom prema igri dostojno predstavljati klub.

Stay Connected