Irak traži veću kvotu u OPEC-u
- Bagdad, (MINA-BUSINESS) - Irak bi mogao da razmotri sve raspoložive opcije, uključujući i promjenu svog statusa u Organizaciji zemalja izvoznica nafte (OPEC), ukoliko mu ne bude odobreno značajno povećanje proizvodne kvote, saopštio je visoki zvaničnik iračkog Ministarstva nafte.
- Post By Sanja Miajlovic
- 07:27, 26 jun, 2026
Poštovani,
Informacija je trenutno dostupna isključivo pretplatnicima agencije MINA. Biće javno dostupna za 8 sati, i od tada je moguće samo njeno pregledanje, ali ne i preuzimanje ili objavljivanje.
MINA zadržava sva autorska prava na sadržaj.
Ukoliko želite da se pretplatite na naše servise, molimo vas da nas kontaktirate putem e-mail adrese: [email protected]