• ponedjeljak, 22 jun 2026

Dojava o bombi u Gimnaziji "Slobodan Škerović"

Dojava o bombi u Gimnaziji

Podgorica, (MINA) – Učenici podgoričke Gimnazije “Slobodan Škerović” evakuisani su jutros zbog dojave o bombi, kazali su Agenciji MINA iz Uprave policije.

 

Iz policije su rekli da su provjere u toku i da njihovi službenici vrše protivdiverzione preglede.

 

“Postupanje je u toku”, naveli su iz policije.

 

Podgorička Gimnazija je zbog dojava o bombi evakuisana i ranije, ali je policija pregledom utvrdila da su dojave bile lažne.
(kraj) mip/gop

Stay Connected