• ponedjeljak, 22 jun 2026

Denver nakon produžetka slavio protiv San Antonija

Denver nakon produžetka slavio protiv San Antonija

Podgorica, (MINA) - Košarkaši Denvera savladali su nakon produžetka San Antonio 136:134, u jutros odigranom meču NBA lige.

Utakmicu je obilježio Nikola Jokić sa 40 poena, osam skokova, 13 asistencija i tri blokade.

U pobjendičkom timu istakli su se i Kristijan Braun sa 21 i  Kem Džonson sa 17, dok su Eron Gordon i Džamal Mari ubacili po 15 poena.

U poraženom sastavu istakao se Viktor Vembanjama sa 34 poena, 18 skokova, sedam asistencija i pet blokada.

Detgroit je savladao Filadelfiju 116:93 i obezbijedio prvo mjesto za doigravanje na Istoku.

Slavio je i Majami protiv Vašingtona 152:136.

Stay Connected