• ponedjeljak, 22 jun 2026

Crnogorski fudbaleri četvrtoplasirani u Sarajevu

Crnogorski fudbaleri četvrtoplasirani u Sarajevu

Podgorica, (MINA) - Pionirska fudbalska reprezentacija Crne Gore kao četvrtopasirana završila je nastup na međunarodnom turniru "Josip Katalinski Škija“ u Zenici.

Crnogorski fudbaleri su u meču za treće mjesto porazeni od Sarajeva 2:0.

Na startu turnira izgubili su od Bosne i Hercegovine 2:1.

Selektor Vladan Savić kazao je da su crnogorski fudbaleri odigrali lošu utakmicu i da su bili totalno nemoćni.

"Nijesmo imali energije, a samim tim ni agresiju ni igru. Meč smo počeli sa momcima koji su manje igrali i za koje smo računali da će unijeti svježinu. U nastavku šansu su dobili i ostali, kako bi svi imali svoju šansu, a ujedno i kako bismo vidjeli na koga možemo u budućnosti da računamo", kazao je Savić.

On je naglasio da nijesu  imali snage da budemo na adekvatnom nivou i pariramo protivniku.

 

Crna Gora - Sarajevo 0:2

Stay Connected