• srijeda, 24 jun 2026

Crna Gora pobijedila Albaniju

Crna Gora pobijedila Albaniju
Podgorica, (MINA) - Odbojkaši Crne Gore savladali su večeras u Budvi, u prijateljskom meču, selekciju Albanije 3:1 (25:22, 23:25, 25:20 i 25:20). Crnogorski odbojkaši dobili su i peti set, koji je odigran po završetku formalnog dijela utakmice, 25:17. Novi duel istih rivala na programu je sjutra u 17 sati i 30 minuta. (kraj) eml

Stay Connected