• subota, 20 jun 2026

Budućnost ponovo najbolja

Budućnost ponovo najbolja

Podgorica, (MINA) - Rukometašice OTP Group Budućnost osvojile su novu titulu šampiona Crne Gore.

Izabranice Zorana Abramovića savladale su dans u univerzitetskom Sportsko-kulturnom centru, u drugom meču baraža za titulu, nikšićku Levaleu  2010 rezultatom 31:19.

Podgorički tim prvi duel u Nikšiću dobio je 36:16.

Najefikasnija u pobjedničkom timu bila je Dunja Radević sa deset, dok je Nađa Kadović postigla osam  golova.

U redovima tima iz Nikšića istakle su se Andrea Dragnić i Jelena Kuzman sa po šest pogodaka.

Za OTP Group Budućnost to je 19. titula prvaka Crne Gore, a ukupno 37. kada se računaju i trofeji u periodu postojanja SFRJ, Jugoslavije i Državne zajednice Srbija i Crna Gora.

Stay Connected