Bjelopoljskim bokserima dvije zlatne i srebrna medalja u Nišu
- Bokseri Bijelog Polja sa dvije zlatne i srebrnom medaljom završili su nastup na turniru šestog kola Open Balkan lige u Nišu.
- Post By Emil Licina
- 10:04, 23 februar, 2026
Podgorica, (MINA) - Bokseri Bijelog Polja sa dvije zlatne i srebrnom medaljom završili su nastup na turniru šestog kola Open Balkan lige u Nišu.
Zlatne medalje osvojili su Daris Mušović i Milutin Šćekić, dok je sa srebrnim odličjem morao da se zadovolji Omar Bahović.
Mušović je u kategoriji do 75 kilograma, u uzrastu mladih, prekidom u prvoj rundi pobijedio Petra Malinovića iz Loznice.
U istoj uzrasnoj kategoriji, Šćekić je do 55 kilograma slavio jednoglasnom odlukom sudija protiv domaćeg takmičara Ljuba Mitrovića, nakon dominacije u sve tri runde.
Junior Omer Bahović poražen je u kategoriji do 63 kilograma, u izjednačenom meču, od reprezentativca Srbije Irmana Hodžića iz Novog Pazara.
Održano je 46 mečeva u svim uzrastnim kategorijama.
"Sljedećeg vikenda nastupićemo u prvom kolu Crnogorske lige, a zatim 8. marta bićemo domaćini 7. kola Opne Balkan lige, u sklopu kojeg će biti održan i memorijal Sanel Martinović", saopšteno je iz bjelopoljskog bokserskog kluba.
Navodi se da su ekipu u Nišu predvodili trener Mugoša Kovačević i Budo Radošević.